Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Jeśli jednak na liście brakuje rozwiązania Twojego problemu, skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Co to znaczy, że frazy są konkurencyjne?

Pod tym pojęciem należy rozumieć konkurencję panującą w danej branży oraz pracę innych firm związaną z pozycjonowaniem ich stron na wybrane frazy.

Co to są słowa kluczowe?

To słowa lub frazy, któe użytkownik Internetu wpisuje w wyszukiwarkę próbując odnaleźć intresującą go rzecz. Np.: wielbiciel gier komuterowych wpisuje słowa kluczowe typu: gry komputerowe, nowości w grach komputerowych itp.

W jakich wyszukiwarkach warto pozycjonować strony?

Aktualnie dominującą wyszukiwarką jest Google. Przeprowadzone badania wykazują, że w Polsce wyszukiwarka ta generuje ponad 95% ruchu i dlatego warto pozycjonować stronę pod kątem rezultatów właśnie w Google.

Czy możecie dać gwarancję, że dana strona przez kilka miesięcy będzie zajmowała co najwyższe pozycje?

Nie możemy dać gwarancji na stałe utrzymanie określonej pozycji ponieważ wpływ na nią ma wiele czynników.

Jak obliczany jest abonament?

Wysokość abonamentu jest sumą opłat za wybrane frazy i ich pozycję. Dokładna pozycja danej frazy jest określana jako średnia miesięczna tej frazy w danym miesiącu.

Czy jest jakaś minimalna liczba fraz, na które należy pozycjonować stronę?

Nie istnieje żadna minimalna liczba fraz, jednak według nas najlepiej wybrać ich co najmniej 5.

Jak przygotować się do pozycjonowania strony?

Należy mieć już gotową stronę internetową, wiedzieć czym się wyróżniamy i do kogo chcemy dotrzeć z naszą usługą. Następnie wybieramy firmę, które profesjonalnie się tym zajmie.

Czym się różni pozycjonowanie od kampanii AdWords?

W dużym uproszczeniu pozycjonowanie jest długofalowym procesem i nie daje natychmiastowych efektów, natomiast kampania może być prowadzona w określonym czasie i daje prawie szybkie efekty, jednak nie tak trwałe, jak te wynikające z pozycjonowania.

Jak wygląda umowa?

W umowie zawarte są warunki świadczenia usługi oraz wszystkie koszty, jakie ponosi klient korzystając z naszych usług.

Zamów darmową wycenę »